طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی
گروه های خبری
آرشیو اخبار
گروه های خبری و آرشیو

اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می گردد :
1396/9/5 ساعت 8:37 - 137 بازدید - 3 نظر

اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی


به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تأسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی این دوره از مسابقات با موضوعات مرتبط با اهداف، مأموریت ها و رسالت های این دانشگاه برگزار می شود.

هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد فضای با نشاط و مؤثر جهت گفتگو و تعامل دانشجویان با یکدیگر، بالا-بردن مهارت های ذهنی، کلامی، استدلالی و کار تیمی بین دانشجویان، ایجاد فضای نقد عالمانه و منصفانه در حوزه کسب و کار، گفتمان سازی مهارت ورزی، کارآفرینی و اشتغال و نقش دانشگاه های نسل سوم در ایجاد آن عنوان کرد.

برگزاری موضوعات تخصصی با محوریت اشتغال، مهارت ورزی و مسائل پیرامونی آن در سطح مسابقات کشوری برای اولین بار است که در سطح دانشگاه های کشور برگزار می شود که البته در مرحله استانی جهت آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با روش های مناظره، گزاره های انتخابی به صورت عمومی از مسائل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مطرح خواهند شد. اما در مرحله کشوری تیم های برگزیده به بحث پیرامون گزاره های تخصصی و مرتبط با اشتغال بپردازند.


یادآور می شود مهلت ثبت نام اولین دوره مسابقات درون دانشگاهی مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا تاریخ 6 آذرماه سال جاری از طریق دفاتر فرهنگی مراکز آموزش علمی کاربردی انجام خواهد شد.


علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه پس از مطالعه کامل دستورالعمل اجرایی مسابقات و تکمیل فرم های مربوطه جهت ثبت نام به دفاتر فرهنگی مراکز آموزشی و واحدهای استانی مراجعه نمایند.


# دانلود دستورالعمل اجرایی مسابقات مناظره دانشجویی #


دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر به کارشناس فرهنگی مرکز سرکار خانم میرزائی (کتابخانه) مراجعه نمایند.


دانلود فایل

به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 گروه های خبری
آرشیو اخبار
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.