طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی
گروه های خبری
آرشیو اخبار
گروه های خبری و آرشیو

اطلاعیه + جدول زمانبندی اجراهای دومین جشنواره هنرهای نمایشی و بازیگری با رویکردی بر نمایش های تک نفره (مونولوگ) :
1396/2/10 ساعت 10:33 - 152 بازدید - 5 نظر

دومین دوره جشنواره نمایش‌ های تک‌ نفره با عنوان جشنواره استاد «مهدی فتحی»، به دبیری داریوش نصیری ـ کارگردان، بازیگر و مدرس تئاتر ـ و به همت انجمن علمی دانشجویی رشته بازیگری مرکز 11 تهران و امور فرهنگی مرکز از روز سیزدهم تا بیستم اردیبهشت‌ ماه در دانشگاه برگزار خواهد شد.

داوری آثار راه‌یافته به این جشنواره، بر عهده اساتید بازیگری دانشگاه علمی‌ کاربردی واحد 11 تهران است که از آن جمله می‌توان اشاره کرد به دکتر علی یعقوب‌زاده، هاتف جلیل‌زاده، سیدجواد روشن، عزت‌الله جامعی، مصطفی محمودی، مجید ستایش، داریوش نصیری، سعید زارع، سروش طاهری، حسن علی‌کرمی و رضا حسن‌خانی.

در فراخوان دومین جشنواره نمایش‌های تک‌نفره، متون و محورهای قابل‌ پذیرش به این شرح عنوان شده‌اند: نقالی، شاهنامه‌خوانی، حکایت‌های گلستان سعدی، داستان‌های هزارویک شب، حکایت‌های مثنوی معنوی مولانا، سه مونولوگ از سه نمایشنامه شکسپیر، حکایت‌های پروین اعتصامی، تعزیه و مونولوگ‌های دونفره.

شصت اثر برای اجرا در این جشنواره به جدول نهایی راه پیدا کرده‌اند که از آن میان، یک اثر، اجرایی از نمایشنامه هملت به زبان انگلیسی است و پنج نمایش در بخش مهمان شرکت دارند که در فراخوان جشنواره نیستند. تمام آثار شرکت‌کننده در این جشنواره، با حداکثر زمان سی دقیقه اجرا می‌شوند.

گفتنی است تمام دانشجویان رشته بازیگری و رشته‌های دیگر مرکز آموزش علمی‌ کاربردی واحد 11 تهران مجاز به شرکت در این جشنواره هستند. همچنین هر دانشجو مجاز به شرکت در دو مورد از محورهای فراخوان است.

به نفرات اول تا سوم بخش‌های کارگردانی، بازیگری مرد و بازیگری زن علاوه بر جوایز نفیس، دیپلم افتخار اعطا خواهد شد. در بخش طراحی پوستر، بروشور،گریم، لباس و صحنه نیز یک برگزیده معرفی می‌شود.

مرکز هنرهای نمایشی و مرکز موسیقی بتهوون از حامیان اصلی این جشنواره هستند.

مراسم اختتامیه دومین جشنواره نمایش‌های تک‌ نفره به دبیری داریوش نصیری، بیست‌ و یکم اردیبهشت‌ ماه هم‌ زمان با شب نیمه شعبان در سالن اجتماعات دانشگاه علمی‌ کاربردی واحد 11 تهران برگزار می‌شود.


جهت دریافت جدول زمانبندی جشنواره روی لینک زیر کلیک نمائید :


دریافت جدول زمانبندی (pdf)
به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 گروه های خبری
آرشیو اخبار
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.