طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی
گروه های خبری
آرشیو اخبار
گروه های خبری و آرشیو

دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمي كاربردي شد.
1395/11/5 ساعت 11:56 - 250 بازدید - 2 نظر

دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات فناوری طی حکمی دکتر محمدحسین امید را به عنوان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دكتر محمد فرهادي وزير علوم، تحقيقات و فناوري با صدور حكمي دكتر محمدحسين اميد سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی را به مدت 4 سال به عنوان رئیس این دانشگاه منصوب كرد .


در حكم دكتر محمد فرهادي خطاب به دكتر اميد آمده است :


نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارت ارزنده جنابعالي در امر آموزش عالی، و تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی به موجب اين حكم برای مدت چهار سال به عنوان رئیس دانشگاه جامع علمي كاربردي منصوب مي شويد.


از جنابعالي انتظار دارد بر اساس اهداف، سیاست­ها و برنامه ­های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره­مندی از تجربیات مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و همفکری با سایر مسئولان، گام­های موثری در جهت اعتلای نظام آموزش عالی کشور و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش­بنیان و تحقق سیاست­های اقتصاد مقاومتی بردارید. 


ضروری است در حفظ بیت­ المال و اعمال سیاست­های موثر به منظور صرفه­ جویی در هزینه­ ها، پرهیز از تجمل­گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه با اتکا به خدای تعالی بکوشید.

به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 گروه های خبری
آرشیو اخبار
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.