طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی
گروه های خبری
آرشیو اخبار
گروه های خبری و آرشیو

اطلاعیه ثبت نام معرفی به استاد نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲
1403/4/14 ساعت 8:19 - 1329 بازدید - 0 نظر

📄 دانشجویانی که شرایط زیر را دارا می باشند می توانند از روز پنج شنبه مورخ 14 تیر ماه 1403 لغایت یکشنبه 17 تیر ماه 1403، با مراجعه به کارشناس رشته خود در ساعات اداری، درخواست معرفی به استاد را به کارشناس رشته خود جهت طرح در شورای آموزشی مرکز ارائه نمایند.

 

1. اخذ معرفی به استاد منوط به باقی ماندن حداکثر دو‌ درس (حداکثر ۴ واحد) و ثبت کلیه نمرات نیمسال های گذشته دانشجو می باشد.

 

2. دانشجویانی که یک درس عملی - نظری باقی مانده دارند، مشروط به اینکه قبلاً این درس را اخذ نموده ولی موفق به کسب نمره قبولی نشده اند(نمره مردودی کسب کرده باشند)، می توانند این درس را به صورت معرفی به استاد اخذ نمایند.

 

3. دانشجویانی که نقص پرونده آموزشی داشته باشند مجاز به شرکت در امتحان معرفی به استاد نخواهند بود.

 

4. دانشجویان مقطع کارشناسی که دو درس باقی مانده برای معرفی به استاد دارند باید درس دانش خانواده و جمعیت را در مقطع قبلی (کاردانی ناپیوسته و یا کارشناسی پیوسته) گذرانده باشند در غیر این صورت سه درس باقی مانده امکان اخذ به صورت معرفی به استاد را ندارد.

 

⚠️ در صورت اخذ معرفی به استاد پس از تاریخ اعلام شده، عدم حضور در امتحان معرفی به استاد و یا عدم اخذ نمره قبولی، تاریخ فارغ التحصیلی دانشجو مطابق با زمان شرکت در امتحان معرفی به استاد بعدی و رعایت قوانین مطابق با نیمسال شرکت در امتحان خواهد بود.برچسب ها: #معرفی به استاد

به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 گروه های خبری
آرشیو اخبار
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.