طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی
گروه های خبری
آرشیو اخبار
گروه های خبری و آرشیو

اطلاعیه و نکات مهم شرکت در امتحانات نیمسال تابستان 1401
1401/6/3 ساعت 9:38 - 192 بازدید - 0 نظر

📒 امتحانات کتبی نیم سال جاری (نیمسال تابستان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰) از تاریخ ۵ شهریور لغایت ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۱ در یکی از ساعت ۱۰ صبح، ۱۱:۳۰ و ۱۳ ظهر مطابق با کارت ورود به جلسه به صورت حضوری در مرکز برگزار می گردد، لذا به نکات زیر توجه نمایید:


1) جهت ورود به مرکز و شرکت در امتحان، در دست داشتن کارت دانشجویی به همراه کارت ورود به جلسه (همراه با مهر امور مالی) به صورت چاپ شده الزامی است.

❗️لذا از شرکت در امتحان دانشجویان فاقد هر دو کارت با هم جلوگیری خواهد شد.


2) حداقل ۱۰ دقیقه قبل از شروع امتحان، وارد حوزه امتحانی خود شوید.

حداکثر تا ۱۵ دقیقه پس از شروع امتحان به دانشجویان با تأخیر اجازه شرکت در امتحان داده خواهد شد و پس از آن، برای دانشجویان غیبت غیرموجه درج می‌گردد.


3) استفاده از هر وسیله ارتباطی از قبیل تلفن همراه، پیجر، بیسیم، هندزفری (باسیم و یا بی سیم) ساعت هوشمند جداً خودداری نمایید.

❗️لذا در جلسه امتحان، صرفاً داشتن موارد فوق تقلب درج شده لذا دانشجویان باید موارد فوق را در حالت بیصدا و در  کیف خود قرار داده در جلوی کلاس درس قرار دهند.


4) در جلسه امتحان، در دست داشتن کتاب، جزوه و یادداشت تقلب محسوب می شود لذا پیش از شروع امتحان، در کیف خود قرار دهید.


5) همراه داشتن خودکار و خودکار اضافی الزامی است. دانشجویان فقط میتوانند پاسخ های خود را با خودکار مشکی یا آبی در پاسخنامه بنویسند.


6) پاسخ های دانشجویان فقط باید در پاسخنامه دارای عکس و مشخصات دانشجو نوشته شود.


❗️دانشجویان نباید پاسخ سوالات را در برگه سوال بنویسند، برگه سوالات پس از اتمام هر امتحان امحا شده و در اختیار مدرس جهت تصحیح قرار نمی گیرد.

‼️لذا به محض ورود به جلسه اطلاعات پاسخنامه را با اطلاعات خود مطابقت داده و در صورت وجود مغایرت، در کمال آرامش، به مراقب امتحان اطلاع داده و منتظر دریافت پاسخنامه خود باشید.


7) در صورت عدم شرکت در امتحان کتبی دروسی که دارای امتحان کتبی هستند، غیبت در امتحان درج میگردد و امکان ثبت نمره بخش عملی درس وجود ندارد.برچسب ها: #امتحانات

به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 گروه های خبری
آرشیو اخبار
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.