طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی
گروه های خبری
آرشیو اخبار
سال 1403 (4 خبر)
گروه های خبری و آرشیو

اطلاعيه سازمان سنجش درباره شرايط، تاريخ و نحوه ثبت نام متقاضيان پذیرش کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه 1401
1401/4/14 ساعت 16:41 - 130 بازدید - 0 نظر

به اطلاع متقاضيان پذیرش دوره هاي کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال 1401 مي رساند كه ثبت‌نام و انتخاب رشته از روز سه شنبه مورخ 1401/04/14 آغاز و تا روز سه شنبه مورخ 1401/04/21 ادامه خواهد یافت. براين اساس متقاضيان بايد در مهلت مقرر و پس از مطالعه دقيق «دفترچه راهنماي ثبت‌نام» به درگاه اطلاع رساني این سازمان به نشاني:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در سامانه اقدام کنند. دفترچه راهنما، همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس می‌باشد.


روش گزينش دانشجو


گزينش دانشجو در كدرشته محل‌هاي تحصيلي براساس معدل كل ديپلم، نوع ديپلم و سهميه‌هاي آزاد، شاغل، رزمندگان، بومي و با توجه به صلاحيت‌هاي عمومي متقاضيان با عنايت به ضوابط دانشگاه جامع علمي -كاربردي و مصوبات مربوط صورت مي‌گيرد. براي هر يك از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مركز آموزشي ضروري مي‌باشد.


اقدامات لازم برای ثبت‌نام‌


1- دريافت و مطالعه دفترچه راهنماي ثبت‌نام از طريق درگاه اطلاع رساني سازمان.


2- آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز براي ثبت‌نام.


3-خريد کارت اعتباري ثبت نام به مبلغ 750.000 (هفتصدوپنجاه هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام.


4- پرداخت هزینه خدمات ارسال پيام كوتاه به متقاضیان به مبلغ 12.000 (دوازده هزار) ريال.


5- مندرجات فرم تقاضانامه بايد دقيق و صادقانه تكميل شود.


6- مسئوليت صحت مندرجات تكميل شده فرم تقاضانامه به عهده متقاضي خواهد بود.


7- مندرجات فرم تقاضانامه قابل تغيير نمي‌باشد، بنابراين در زمان تكميل اطلاعات تقاضانامه نهايت دقت را به ‌كار گيرد.


8- در هر مرحله از پذيرش (ثبت‌نام، پذيرفته‌شدن، حين تحصيل در دانشگاه و ...) مشخص شود متقاضي حقايق را كتمان نموده يا واجد شرايط و ضوابط مندرج در اين دفترچه نمي‌باشد، از ادامه تحصيل محروم خواهد شد.


9- متقاضي مي‌بايست پس از پايان ثبت‌نام الكترونيكي از تمامي صفحات، پرينت تهيه نموده و نزد خود نگهدارد.


یادآوری: دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا تاریخ 1401/06/31 موفق به اخذ مدرک دیپلم خواهند شد مجاز به ثبت-نام و انتخاب کدرشته محل می‌باشند. چنانچه متقاضي در یکی از کدرشته محل‌های انتخابی پذیرفته شود ولی تا پایان شهريور ماه سال 1401 موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نشود قبولی ایشان لغو و اجازه ثبت‌نام نخواهند داشت.


دستورالعمل و نحوه تكميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتي


به متقاضيان توصيه مي شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام، ابتدا فرم پيش نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه راهنما را تكميل و سپس با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور اطلاعات لازم را براساس بندهاي برنامه نرم افزاري ثبت نام وارد نمايند. ضمناً راهنماي جامع نحوه تكميل فرم در برنامه نرم افزاري ثبت نام اينترنتي موجود است و متقاضيان براي كسب اطلاع بيشتر مي‌توانند به اين راهنما مراجعه نمايند. متقاضيان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمايند. در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارك متقاضي در صورت پذيرفته شدن، قبولي وي لغو و از ادامه تحصيل وي جلوگيري خواهد شد.


نكات و توصيه‌هاي‌ مهم‌


1) اگر از طريق كافي‌نت اقدام به ثبت‌نام مي‌نماييد، تمامي مراحل ثبت‌نامي را شخصاً انجام دهيد يا بر انجام امور مربوط در كافي‌نت نظارت مستقيم داشته باشيد.


2) پس از تكميل تقاضانامه، نسبت به دريافت يک نسخه پرينت و نگهداري شماره پرونده 6 رقمي، كدپيگيري 16 رقمي و تقاضانامه اقدام نماييد.


3) در انتخاب كدرشته‌ محل هاي انتخابي خود با دقت عمل نمايند، زيرا پس از دريافت كد پيگيري 16 رقمي به درخواست‌هاي متقاضيان مبني بر اصلاح يا جابجايي كدرشته‌ محل ها ترتيب اثر داده نخواهد شد.


4) هرگونه‌ تغييري‌ از طريق‌ نشريه پيك‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبري‌ و اطلاع‌رساني‌ سازمان ‌سنجش‌)، پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طريق رسانه‌هاي گروهي ‌اعلام ‌خواهد شد.
به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 گروه های خبری
آرشیو اخبار
سال 1403 (4 خبر)
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.