طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی
گروه های خبری
آرشیو اخبار
گروه های خبری و آرشیو

فراخون ارائه تجارب ارزشمند دانشجویی (طرح تاد) در حوزه سلامت روانی اجتماعی
1400/12/16 ساعت 10:58 - 659 بازدید - 0 نظر

دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران و کانون دانشجویی همیاران سلامت روان (یاریگران زندگی) فراخون ارائه تجارب ارزشمند دانشجویی (طرح تاد) را در حوزه سلامت روانی اجتماعی برگزار می‌کند.

دانشجویان دانشگاه‌های کشور می‌توانند تجارب موفق دانشجویی خود را در حوزه سلامت روانی و اجتماعی در جهت افزایش سلامت روان و یا سلامت اجتماعی دانشجو، دوستان، خانواده و جامعه در محورهای زیر ارائه دهند.

محورها :

نوع دوستی، تاب آوری و امید، سلامت روانی، معنویت سلامت اجتماعی، سلامت اجتماعی، دستاوردهای مثبت روانشناختی، رشد فردی و اجتماعی، کمک به دست آورده‌ای مثبت اجتماعی، مسئولیت پذیری فردی و اجتماعی، کمک به رشد و اعتلای خانواده، تجارب ازدواج دانشجویی، حل و فصل مسائل زوجین، موفقیت‌های تحصیلی، تولید، اختراع و تألیف محتوای آموزشی فاخر.

قالب‌های ارائه :

فیلم، عکس، سخنرانی، سایر روش‌های خلاقانه برای اشتراک و انتقال تجربه موفق

کلیه دانشجویان دانشگاه‌های کشور می‌توانند تجارب خود را بر اساس محورها و در قالب فرم فوق به آدرس دبیرخانه طرح counseling@ut.ac.ir و یا شماره تلفن ۰۹۳۶۷۳۶۰۷۴۶ در شبکه اجتماعی واتس آپ ارسال نمایند تا پس از بررسی تجربه ارسالی، رویداد اشتراک تجربه موفق بصورت کشوری و آنلاین با حضور متخصصان و داوران برگزار گردد.

لینک ثبت نام اولیه :
https://b2n.ir/x66465

برچسب ها: #طرح تاد

به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 گروه های خبری
آرشیو اخبار
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.