طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی
گروه های خبری
آرشیو اخبار
گروه های خبری و آرشیو

اطلاعیه شماره 1 : قابل توجه دانشجویان مشمول آزمون متمرکز آنلاین - نحوه برگزاری مانور آزمون
1399/4/30 ساعت 17:18 - 151 بازدید - 5 نظر

با توجه به برگزاری آزمون‌های متمرکز به صورت غیرحضوری (برخط) در تاریخ های مقرر (11 لغایت 17 مرداد) لازم است دانشجویان برای انجام مانوراجباری آزمون، از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 99/04/30 لغایت ساعت 24 روز چهار‌شنبه 99/05/01 با مراجعه به آدرس الکترونیکی https://examuast.ir ، نسبت به تایید مشخصات فردی و تایید دروس مشمول آزمون متمرکز خود و ایجاد رمز عبور سامانه و پاسخگویی به سوالات نظرسنجی در سامانه آزمون اقدام نمایند.


تذکرات مهم :


تذکر 1 : نام کاربری سامانه آزمون، همان کد ملی مندرج در سامانه هم‌آوا می‌باشد.


تذکر 2 : در صورت بروز مشکل و مغایرت در مشخصات فردی و عناوین دروس آزمون متمرکز، می‌بایست مراتب را سریعا به مرکز آموزشی محل تحصیل اعلام نمایید.


تذکر 3 : چنانچه اطلاعات فردی دانشجو از قبیل کدملی، نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد و...  با اطلاعات مندرج در سامانه آزمون مغایرت داشته باشد، دانشجویان می‌بایست ابتدا اطلاعات مورد نظر را با اطلاعات مندرج در سامانه هم‌آوا مطابقت دهند در صورتیکه اطلاعات مورد نظر با اطلاعات مندرج در سامانه جامع آموزشی (هم‌آوا) مغایرت داشته باشد، ملاک، اطلاعات مندرج در سامانه جامع آموزشی (هم‌آوا) است.


تذکر 4 : رمز عبور ایجاد شده توسط شما برای تمامی آزمون‌های متمرکز یکسان است. لذا نسبت به حفظ و نگهداری از رمز عبور تا پایان آزمون‌ها دقت فرمایید بدیهی است مسئولیت ارائه رمز عبور به افراد دیگر مستقیماً بر عهده دانشجو خواهد بود.


تذکر 5 : در صورت عدم شرکت در مانور، از آزمون محروم خواهید شد.
برچسب ها: #آزمون متمرکز

به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 گروه های خبری
آرشیو اخبار
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.