طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی
گروه های خبری
آرشیو اخبار
گروه های خبری و آرشیو

نهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌شود
1398/11/5 ساعت 15:2 - 171 بازدید - 1 نظر

نهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور با هدف شناسایی، معرفی، تقدیر و پرورش استعدادهای جوان حوزه فیلم کوتاه و عکس و همچنین در جهت افزایش نشاط اجتماعی میان دانشجویان سراسر کشور با رقابت در یک عرصه فرهنگی و هنری، در هفته اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به میزبانی دانشگاه خلیج فارس برگزار خواهد شد.

بخش های مختلف این جشنواره شامل فیلم کوتاه، عکس و فیلمنامه در موضوعات اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر و روان‌گردان‌ها و زیست دانشجویی است و مهلت ثبت نام تا ۱۰ اسفندماه و مهلت ارسال آثار تا ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ می‌باشد.

اهداف راهبردی این دوره جشنواره شامل شناسایی و معرفی دانشجویان خلاق و مستعد در زمینه فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس و ایجاد زمینه حمایت از آنان، تقویت پویایی و نشاط در فضای عمومی نهاد دانشگاه به‌عنوان یکی از عوامل بازدارنده از آسیب‌ها و انحرافات اجتماعی به ویژه اعتیاد به مواد مخدر و روان‌گردان‌ها است.

این جشنواره در موضوعات آزاد، ویژه (پیشگیری از اعتیاد و روان‌گردان‌ها) و زیست دانشجویی و الزامات آن و در چهار بخش فیلم کوتاه، فیلم‌های صدثانیه‌ای، فیلمنامه و عکس برگزار می‌شود.

گفتنی است علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در جشنواره و دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند به آدرس الکترونیکی www.omidfestival.ir مراجعه کنند.


به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 گروه های خبری
آرشیو اخبار
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.