طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی
گروه های خبری
آرشیو اخبار
گروه های خبری و آرشیو

پیام تبریک ریاست مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
1395/7/4 ساعت 11:19 - 168 بازدید - 0 نظر
(آخرین بروز رسانی: 1395/7/6 ساعت 13:25)

پیام تبریک ریاست مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید


همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پر انرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.

ورود به دانشگاه آغاز بصیرتی جدید برای کسب علم و معرفت است. شروعی برای جوشش خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم آموزش همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران.

وظیفه همه ما مبتنی بر اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی و ضرورت دنیای امروز و فردا مجهز شدن به سلاح علم و تقوا و دانش و بصیرت است که امید است در سایه سار رهنمودهای مقام عظمای ولایت توفیقات بیشتری حاصل و شاهد گسترش بیداری اسلامی در جهان باشیم.

امید است اساتید و دانشجویان گرامی در هر نقطه ای از کشور عزیزمان ایران اسلامی با بهره گیری از فرهنگ ناب علوی گام های ارزشمندی را جهت دستیابی به اهداف علمی، فرهنگی و اجتماعی بردارند.

اینجانب آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و اساتید، دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان جدیدالورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال دستیابی به مدارج علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.حسن مرادی

رئیس مرکز آموزش علمی – کاربردی

فرهنگ و هنر واحد 11 تهران

3/مهر/1395به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 گروه های خبری
آرشیو اخبار
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.