طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو
نسخه چاپی

گزارش تصویری از مراسم اختتامیه و اعلام اسامی برگزیده های سومین جشنواره هنرهای نمایشی و بازیگری (اردیبهشت 97)
1397/2/22 ساعت 10:11 - 924 بازدید - 0 نظر

اسامی برگزیده های سومین جشنواره هنرهای نمایشی و بازیگری به شرح ذیل می باشد :


بخش پوستر و بروشور

* هیات داوران هیچ اثری را شایسته رتبه اول ندانست.

رتبه دوم : مجید لطفی و عاطفه متین فر

رتبه سوم : گلی شهبازی (نقالی سراب کشی)

شایسته تقدیر : پریسا غفرانی (نمایش دیوار)


بخش گریم

رتبه اول : زهرا باقری (چند و چون ....، بالاتر از سیاهی)

رتبه دوم : عاطفه رضایی (نقالی سهراب کشی)

رتبه سوم : زهرا عادلخانی (نمایش کوکوی کبوتران حرم، هملت)


بخش مونولوگ شکسپیر

* با توجه به عدم ویژگی بارز در بازی تخصصی در مونولوگ های شکسپیر، هیات داوران هیچ انتخابی نخواهد داشت و دو بازیگر و یک کارگردان بدون رتبه  مورد تقدیر قرار می گیرند.

تقدیر بازیگری : رضا محمدی (هملت)

تقدیر بازیگری : فاطمه زنوزی (سریر)

تقدیر کارگردانی : اشکان عباسی (هملت، اتللو، مکبث)


بخش شاهنامه خوانی

* با توجه به عدم کیفیت لازم، هیات داوران فقط یک انتخاب در رتبه سوم خواهد داشت.

رتبه سوم : حسین چراغی


بخش طراحی و صحنه

رتبه اول : سعید آرین مجد (نمایش دیوار و هملت)

شایسته تقدیر : حسین لطفی (پچ پچه های پشت خط نبرد)


بخش طراحی لباس

رتبه اول : متین خلیلی (بالاتر از سیاهی)

رتبه دوم : -

رتبه سوم : غزاله امینی (نقالی زال و سیمرغ)


بخش نقالی

* هیات داوران با توجه به عدم احراز نمره ممتاز ،هیچ گروهی را شایسته رتبه اول ندانست و همه گروه ها را به تلاش بیشتر جهت فراگیری اصول هنر نقالی دعوت کرد.

رتبه دوم : علی فتحی (نقالی رستم و سهراب)

رتبه سوم مشترک : امیر علی قلیپور - زهرا اسلام پناه

شایسته تقدیر : حامد جبارزاده (نقالی رستم و اسفندیار)


بخش عکاسی تئاتر

برگزیده : وحید دهرویه


بخش نمایش عروسکی

* هیات داوران ضمن توجه به نمایش عروسکی و تلاش در خور توجه دو گروه در این حوزه با اهدای رتبه سوم به کارگردانان هر دو گروه تقدیر به عمل می آورد.

رتبه سوم مشترک : حامد جبارزاده (نمایش بازی خانوادگی) / توران عبادی (نمایش نقطه)

رتبه اول صداپیشگی، ساخت عروسک و عروسک گردان : فائزه اسکندری

شایسته تقدیر : معصومه محمدی


بخش موسیقی و افکت

رتبه اول : سید محمد سیدین (دیوار)

شایسته تقدیر مشترک : استاد امین سالمی (چند و چون ...) / سعید محمد شاهی (مثنوی خوانی)


بخش نمایشنامه خوانی

# صحنه خوان :

رتبه اول : زهرا هادیان (پچ پچه های پشت خط نبرد)

شایسته تقدیر : شقایق رجب پور (سه پاس)

# بازیگری زن :

رتبه اول : آزاده بهرامی (چند و چون...)

رتبه دوم : سونیا الماسی (کوکوی کبوتران حرم)

رتبه سوم مشترک : فائزه حسین زاده (کوکوی کبوتران حرم) / سپیده اردستانی (سعادت لرزان...)

شایسته تقدیر مشترک : غزاله چراغچی (دیوار) / ساناز لعلی (کوکوی کبوتران حرم) / هدیه سلطانی (کوکوی کبوتران حرم)

# بازیگری مرد :

رتبه اول : سیدرضا حسینی (چند و چون ....)

رتبه دوم : مرتضی علیدادی (دیوار)

رتبه سوم مشترک : رضا آبرومند (سه پاس) / مهدی باقرزاده (چند و چون...)

شایسته تقدیرمشترک : پویا فلاحی (پچ پچه های پشت خط نبرد)/ علی جعفری (سعادت لرزان)

# کارگردانی :

* با توجه تخدی از قوانین جشنواره در حوزه نمایشنامه خوانی توسط برخی گروه های شرکت کننده، هیات داوران هیچ گروهی را حائز رتبه برتر ندانست.

رتبه دوم : فرشاد فرهاد پور - امیرعلی زیارتی (کوکوی کبوتران حرم)

رتبه سوم مشترک : سهیل مینایی (چند و چون...) / رضا محمودی (دیوار)

شایسته تقدیر مشترک : محرم عقلمند (پچ پچه های پشت خط نبرد) / اعظم سادات پرندین (سعادت لرزان)


تندیس سومین جشنواره هنرهای نمایش و بازیگری






جهت مشاهده همه تصاویر، کلیک نمائید...







به این خبر امتیاز دهید:

نظرات کاربران

 
 
 
Security Code
 



logo-samandehi
عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد.