طراحی و توسعه توسط ITCenter7
منو

مقامات دانشگاهی، استانی و کشوری کسب شده توسط ورزشکاران

مرکز علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران


                     

  


عبداله ستاره ای

کسب گواهینامه درجه 2 از فدراسیون نجات غریق در سال 1384



عباس دربنکی

کسب گواهینامه درجه D مربیگری از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در سال 1382



نوشین ملک لو

کسب گواهینامه مربیگری پایه  از فدراسیون اسکیت در سال 1389



نبی اله فعلی

کسب مقام سوم در مسابقات بوکس در سال 1380



زهرا خدابنده لو

کسب مقام سوم مشترک رشته کاراته در دومین المپیاد ملی ورزش دانشجویی در سال 1388

کسب مقام اول مسابقات کاراته وزن 66 کیلوگرم در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389

کسب مقام دوم مسابقات کاتا کمربند قهوه ای مشکی در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389




زهرا پناهی

کسب کمربند  قهوه ای از  فدراسیون ورزشهای رزمی  سبک کیک بوکسینگ  در سال 1389



الهام غلامی

کسب کمربند  سبز از  فدراسیون ورزشهای رزمی  سبک کیک بوکسینگ  در سال 1388

کسب مقام دوم در مسابقات کیک بوکسینگ (مسابقات چهار جانبه بین استانی ) در سال 1388



اعظم آخوندی (روابط عمومی)

کسب مقام سوم در مسابقات استانی رشته کاراته (اداره تربیت بدنی شمال غرب تهران) در سال 1389

کسب مقام اول رده کمربند قهوه ای –مشکی  در مسابقات کاراته بزرگسالان در سال 1389

کسب مقام سوم مشترک رشته کاراته (کومیته) در مسابقات قهرمان کشوری انتخابی مسابقات جهانی 2009 آفریقای جنوبی (در سال 1388)




یونس ملک لو

کسب گواهینامه حرفه ای مسابقات اسکیت در سال 1388



لیلا محمدزاده

کسب مقام دوم در پنجمین دوره مسابقات کشوری کاراته  سبک هاپکیدو در سال 1389



                                                                     

محسن ثابت ایمان   محمود سفیری   محمدرضا قدری   شهاب جمشیدی   سید محسن فرهودکیا    اکبر عباسیان   محمدصادق حقانی فضل   مهدی نیازی

کسب مقام اول والیبال آقایان در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389



ارسلان فرهودی

کسب مقام دوم رشته تکواندو در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389

کسب مقام سوم رشته تکواندو در مسابقات جشنواره فرهنگی بین المللی بسیج نیروی مقاومت بسیج سپاه در سال 1375

کسب مقام سوم رشته تکواندو مسابقات قهرمانی آزاد توابع استان تهران درسال 1375

کسب مقام اول رشته تکواندو مسابقات قهرمانی باشگاههای کرج درسال 1372

کسب مقام اول رشته تکواندو مسابقات دهه فجر شهرستان ساوجبلاغ در سال 1370

کسب مقام اول رشته تکواندو مسابقات شهرستان ناحیه 2 کرج در سال 1373

کسب مقام اول رشته تکواندو مسابقات شهرستان ساوجبلاغ در سال 1372

کسب مقام دوم رشته تکواندو مسابقات شهرستان ناحیه 2 کرج در سال 1372

کسب مقام سوم رشته تکواندو مسابقات دهه فجر شهرستان ساوجبلاغ در سال 1370

کسب مقام سوم رشته تکواندو مسابقات لیگ باشگاههای استان تهران و لیگ باشگاهای کشور در سال 1372


محسن ثابت ایمان

کسب مقام اول مسابقات دارت (آقایان) در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389

کسب مقام نائب قهرمانی رشته فوتسال در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388



شهرام محمدبیگی

کسب مقام سوم مسابقات کاراته در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389



حسن قویمی شهریار

کسب مقام دوم در مسابقات دو ومیدانی در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389



فرامرز حسینی

کسب مقام دوم مسابقات کشتی وزن 66 کیلوگرم در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389

کسب مقام اول رشته کشتی وزن 66 کیلوگرم در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388

کسب مقام اول در مسابقات دانشگاه های به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی در سال 1388

کسب مقام اول در مسابقات قهرمان کشوری در سال 1384

قهرمانی رشته کشتی وزن 66 کیلوگرم مسابقات قهرمان کشوری در سال 1389

مسابقات بسیج دانشجویی مراکز علمی-کاربردی استان تهران در سال 1389



محسن علیزاده

کسب مقام سوم مسابقات کشتی (وزن 66 کیلوگرم ) در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389



نگار کردونی

کسب مقام اول مسابقات دو 3000 متر (خانمها) در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389



شایسته خسروی نیا

کسب مقام دوم مسابقات شنا  (خانمها) در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389



یلدا احمدی

کسب مقام سوم مسابقات شنا (خانمها) در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389


کبری حسینی

کسب مقام سوم مسابقات شنا (خانمها) در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389



فائزه یوسفی

کسب مقام دوم در مسابقات چند جانبه ووشو به مناسبت گرامیداشت هفته معلم  در سال 1389

کسب مقام دوم در مسابقات بین باشگاهی کونگ فو آزاد شهرستان کرج  در سال 1388

کسب مقام دوم در مسابقات قهرمانی کشور سبک لوان چوان در سال 1383

کسب مقام سوم مسابقات تکواندو در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389



منیره نیکبخت

کسب مقام اول مسابقات دارت (خانمها) در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389



مینا ملکی

کسب مقام دوم  مسابقات دارت (خانمها) در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1389


حمیده محمدی

کسب مقام سوم در مسابقات قهرمانی جوانان رشته هندبال باشگاههای تهران سال 1386

کسب مقام سوم در هفتمین المپیاد ورزشی مدارس کشور رشته هندبال در سال1383

کسب مقام اول در مسابقات ورزشی آموزشگاههای استان تهران رشته هندبال در سال 1385



نصیبه تقی زاده

کسب مقام اول رشته تیراندازی  در مسابقات کارکنان ستاد نیروی مقاومت بسیج سال 1385

کسب رتبه اول سرود منتظران مهدی در سرود منطقه مقاومت استان تهران

کسب مقام اول بخش سال پیامبر اعظم (ص) و مقام سوم گروهی در ششمین جشنواره سراسری سرودهای بسیج دانش آموزی

کسب مقام اول گروه تلفیقی با سرود راهیان نور

کسب عنوان رهبر برگزیده سرود در هدایت گروه شکوفه های انتظار



زهرا قمر چهر

کسب مقام دوم  در مسابقات چند جانبه ووشو بخش سانشو در شهرستان کرج در سال 1388

کسب مقام دوم  در مسابقات چند جانبه ووشو بخش ساندرا در شهرستان کرج در سال 1389

کسب مقام سوم در مسابقات ووشو قهرمانی کشور سبک لوهان چوان در سال 1388


زهره قلی زاده

کسب مقام دوم تیمی و سوم انفرادی در مسابقات قهرمانی کاتا استان تهران در سال 1387

کسب مقام دوم در مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین ایران (بخش کاتا )در سال 1385

کسب مقام دوم در مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین ایران در سال 1385


بهرام آقایی

کسب مقام اول در رشته کاراته (کومیته )در مسابقات بسیج دانشجویی دانشگاههای تهران بزرگ در سال 1388



احسان عظیمی

کسب مقام اول (آقایان) مسابقات دارت در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388



امیر عبدالملکی

کسب مقام دوم (آقایان ) مسابقات دارت در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388



فاطمه دایه وند

کسب مقام سوم (خانمها)  مسابقات دارت در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388


مسعود دری

کسب مقام نائب قهرمانی رشته فوتسال در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388


خلیل محمدپور

کسب مقام نائب قهرمانی رشته فوتسال در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388


بختیار توکلی پارچین

کسب مقام نائب قهرمانی رشته فوتسال در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388


ابراهیم رضایی

کسب مقام نائب قهرمانی رشته فوتسال در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388


هادی زاهدی

کسب مقام نائب قهرمانی رشته فوتسال در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388


فرهاد پاسبانی

کسب مقام نائب قهرمانی رشته فوتسال در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388


روح اله خاکی آرانی

کسب مقام نائب قهرمانی رشته فوتسال در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388


رضا امیدواری

کسب مقام نائب قهرمانی رشته فوتسال در چهارمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان تهران سال 1388



سمیرا بارانی

کسب مقام دوم قهرمان کشوری به میزبانی دانشگاه شیراز  رشته والیبال در سال 1388

کسب مقام اول اولین المپیاد ورزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی به میزبانی استان آذربایجان شرقی  در سال 1388

کسب مقام اول در والیبال استانی جام کوثر در سال 1386

کسب مقام اول در مسابقات قهرمانی والیبال پایگاه مقاومت بسیج



سمیه کریمی

کسب مقام دوم در مسابقات قهرمانی بین باشگاه های تهران در سال 1388



اکرم قادری

کسب مقام دوم در مسابقات قهرمانی دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه باهنر کرمان در سال 1387

کسب مقام سوم در دومین دوره مسابقات قهرمانی بسکتبال خواهران ناحیه مقاومت بسیج ابوذر در سال 1384

کسب مقام اول در مسابقات بسکتبال محلات شهرداری تهران در سال 1386

کسب مقام اول در مسابقات یادواره سرداران و 4000 شهید منطقه 17 در سال 1384

کسب سهمیه دهمین المپیاد وزارت علوم در مسابقات قهرمان کشوری اصفهان رشته بسکتبال 1388



حسن ابرقویی

کسب مقام اول در اولین دوره مسابقات جودو دانشجویان پسر مراکز علمی-کاربردی استان تهران وزن 66 کیلوگرم سال 1386


محمد ملکی

کسب مقام اول در اولین دوره مسابقات جودو دانشجویان پسر مراکز علمی-کاربردی استان تهران سال 1386


مهدی قاسمی

کسب مقام اول در اولین دوره مسابقات کشتی آزاد دانشجویان مراکز علمی-کاربردی استان تهران سال 1386


فریبا یوسفی

کسب مقام سوم در اولین دوره مسابقات کاراته دانشجویان دختر مراکز علمی-کاربردی استان تهران سال 1386

کسب مقام اول  در اولین دوره مسابقات کاراته دانشجویان دختر مراکز علمی-کاربردی استان تهران سال 1386


                                                                                                                        

محسن ثابت ایمان                       اکبر عباسیان                   محمد صادق حقانی فضل

نائب قهرمانی رشته والیبال مسابقات قهرمان کشوری در سال 1389



عضو خبرنامه سایت مرکز شوید:

آدرس مرکز: میدان انقلاب – ابتدای کارگرجنوبی – کوچه رشتچی – پلاک های 8، 10، 12

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران می باشد. طراحی و توسعه: بهمن 1395

X
ورود به پورتال دانشجویان